PortalIndexKalenderFAQZoekenGebruikerslijstGebruikersgroepenRegistrerenInloggen



 

Deel | 
 

 Craig Reese Aitken

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Ga naar beneden 
AuteurBericht
Craig
-
-


PROFILERecruit
Real Name : Ez
Posts : 47
MAGICIAN
✦ CHARACTER ✦
Magic: Vuur
Klas: Master Savador - 5th
Partner: The hero dies in this scene Your inspiration is the loss of absolutely everything

BerichtOnderwerp: Craig Reese Aitken   do maa 19 2015, 19:28


General
Name} Craig Reese Aitken
Nicknames} -
Age} 18 jaar
Birthday} 7 april (1997)
Place Of Birth} Razen
Sexuality} Nog niet zeker
Gender} Mannelijk
Transforms into} Een grote, grijze wolf
Pet} Twee zwarte katers, Aeon en Uriah
Mom} Yoona Hyes
Dad} Thoma Hyes
Brother(s)} Geen 
Sister(s)} Geen 

Outside
Height} 1, 86 m
Weight} 72 kg
Hair Color} Het hangt van het licht af, in de zon/het licht is het bruinig, in de duisternis lijkt het zwart
Eye Color} Blauwig
Posture} Craig is groot en mager, waardoor hij er wat breekbaar uitziet van ver, maar als je korterbij komt zie je dat de jongeman wel goed gespierd is
Piercings} Enkel oorbellen
Tattoos} Een kruisteken op zijn voorhoofd
Scars} Nog geen
Special} Nog niet bekend
Bad habbit(s)} Hij was gestopt met roken maar tijdens een gesprek met Céline is hij weer begonnen met roken

Inside

Craig is serieus, maar dat wilt niet zeggen dat hij kalm is. Hij bezit dezelfde typische eigenschap als (alle) andere Razianen. Hij is snel geïrriteerd, maar toch is hij serieus. Hij is niet één van de jongens die met alles lacht en de hele tijd grapjes maakt. Hij luistert liever naar grappen van andere, maar of je een glimlach als reactie krijgt is niet zeker. Kortom, Craig is een serieuze jongeman.

Maar ook is Craig ook vol vuur voor de dingen waar hij van houdt. Als hij graag bij mensen is en hij zijn mening bij hen durft te geven (dus als hij redelijk goed bevriend is met hen) dan zal hij met veel liefde praten over de dingen die hij graag heeft, of de mensen die hij graag ziet.

Ook al spreekt de serieuze Craig de lastige Craig tegen, hij bezit beide eigenschappen. De jongen wordt snel kwaad als hij beledigd wordt, als zijn huisdieren beledigd worden, kortom, als iets wat hij graag heeft beledigd wordt.  

About him
Likes} Muziek, alleen zijn, stilte, gezellige gesprekken, zijn katten Aeon en Uriah, lezen, koffie
Dislikes} Verschillende dingen
Music} Dingen zoals Mayday Parade, Fall Out Boy, My Chemical Romance, ...
Magic} Vuur  
Fears} Het deel van zijn verleden dat hij zich niet meer herrinerd te weten komen

History

Craig werd geboren op Razen, al herrinert hij zich daar niets meer van. Eigenlijk herrinert hij zich niets meer tot aan zijn vijfde levensjaar. Zijn echte ouders en hij zijn in een ongeluk terechtgekomen, waarbij zijn moeder en vader overleden zijn. Hij was dus alleen, maar werd geadopteerd door een ietwat ouder koppel, Thoma Hyes en Yoona Hyes. Ze zaten dagenlang aan zijn bed terwijl hij genas van het ongeluk. Hij was Yoona en Thoma heel erg dankbara dat ze hem zijn originele achternaam lieten houden, zodat hij nooit zijn echte ouders zou vergeten.
Het is niet zeker of het ongeluk waar hij en zijn ouders in betrokken waren een echt ongeluk was of een moord. Het huis waar hij met hen leefde, in helemaal opgegaan in vlammen. Het kan natuurlijk een ongeluk geweest zijn, maar de kans dat het een moord was is ook groot. Alle herrineringen aan zijn ouders zijn opgegaan in rook, alle foto's van hen samen zijn verbrand, alle foto's van Craig als baby zijn weg. Het ongeluk is gebeurd toen hij drie was, maar hij lag in een coma tot hij vijf was. Yoona en Thoma hebben zich vaak vragen gesteld bij het kruis op Craigs voorhoofd. Maar doordat alles weggebrand is, konden ze er geen verklaring voor vinden.

Coming-


© Isa
Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
 

Craig Reese Aitken

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Starshine Academy ::  ::  :: Fire Magicians-